YÜKLENİYOR

EFSANELER DÜNYASINA AÇILAN KAPI

MARVY HAKKINDA


İstanbul’dan başlayarak, kendi hikayemizi yazmak ve bu hikâyeyi uzun yolculuğumuzda milyonlarla buluşturmak, global düzeyde bir başarı yakalamak amacı ve arzusuyla yola çıktık.

Hayal gücünün derinliklerinde, dünyadaki herkesi ortaya çıkardığı oyunlarla etkilemeyi başaracak yetenekli bir ekibi, gelişen dünyanın gereksinimlerinin hep farkında olacak bir tutkuyla birleştirdik.

Maharetli parmakların, parlak zihinlerin ve yaratıcı beyinlerin mükemmel uyumuyla ortaya çıkaracağımız oyunların, dünya çapında bilinmesini, severek oynanmasını kendimize en temel odak noktası olarak belirledik.

Daima ileriyi hedefleyen, öğrenmekten ve geliştirmekten vazgeçmeyen ekibimizin, ayrıca adil ve eğlenceli bir oyun yaratma tutkumuzun şirket politikamızın temelini oluşturduğuna ve bu temelin uzun yolculuğumuzda destansı hikayemizi de şekillendireceğine inanıyoruz.

15+

Kişilik Ekip

10+

Yıl Oyun Sektörü Deneyimi

6+

Yıl Oyun Yapımı

4+

Farklı Dilde Pazarlama Deneyimi

MARVY OYUNLARI


BORA: EFSANE DOĞUYOR

MMOFPS | PC     borafps.com

Fırtına Öncesi Sessizlik Sona Erdi. Hangi Tarafta Yer Alacaksın?

Türkiye’nin milli savunma için attığı her adım, bir başka gücü tedirgin ediyordu. Bu yükselişi önlemek için sahaya sürdükleri birim bugüne kadar başarısız olmayanlardan kurulmuştu. Karşılarındaysa; ismini ve gücünü tarihten alan başka bir oluşum vardı. Hazırlıklar bitti, silahlar temizlendi, planlar yapıldı, azametli bir savaş için herkes yerini aldı.

MARVY EKİBİ


teammember

“Senelerimi bilişime adadıktan sonra oyun sektörü yepyeni bir pencere açtı.

Deneyimlerimi güçlü bir takımla birlikte oyunculara aktarmak istedim.”


Levent Kurt

Kurucu, CEO

teammember

“Hikayesiyle, oynanışı ile oyuncuların dilinden ve isteklerinden anlayacak bir oyun üretmek için çıktım bu yola. Bizi anlatacak ve bizi anlayacak bir oyun geliştirdik.”


Yunus Ketme

Kurucu, CPO

İŞ İLANLARI


Unity 3D Animator

Unity 3D Animator arıyoruz

UNITY DEVELOPER

Unity Developer arıyoruz

PAZARLAMA UZMANI

Pazarlama Uzmanı arıyoruz

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


MESAJINIZI İLETİN

* zorunlu alan

İletişim